Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Afmetingen | 20.8 x 14.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Busch, Wilhelm M., Duitse illustrator (1908-1987). " Exlibris catalogue raisonné Wilhelm M. Busch. Editor Jürgen Nemetz, " Steinbach (Taunus), druk: Wolfgang Biermann, 1984 103 p., originele brochure, 1e druk, edities nr. 1-100 gaan vergezeld van een gesigneerde originele lithografie.- Lichte gebruikssporen aan de buitenkant, klein vlekje in de snede, verder goed. Prive verkoop. De originele litho gebonden als het 1e blad is gesigneerd door de kunstenaar. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 17-2-2023 om 8:23 |
Eindtijd | 26-2-2023 om 21:45 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Köln, Duitsland |