Wilhelm Sclote - Hand in Hand - Verkocht

Wilhelm Sclote - Hand in Hand kopen? Bied vanaf 40!
  • Wilhelm Schlote
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wilhelm Schlote

Lithografie op zwaar handgeschept papier

Afm. 42 x 32 cm.

2015

Handgesigneerd met potlood

Wilhelm Schlote

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:25-10-2016 om 09:59
Eindtijd:01-11-2016 om 08:59
Robmulder
31 okt. / 22:59
€ 40