Wilhelm von Wright - Litho, Tringa Alpina, uit Svenska foglar (...)

Wilhelm von Wright - Litho, Tringa Alpina, uit Svenska foglar (...) kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wilhelm von Wright - Litho, Tringa Alpina, uit Svenska foglar (...) kopen? Bied vanaf 1!Wilhelm von Wright - Litho, Tringa Alpina, uit Svenska foglar (...) kopen? Bied vanaf 1!Wilhelm von Wright - Litho, Tringa Alpina, uit Svenska foglar (...) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (277)
  • Wilhelm von Wright (1810-1887)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen38.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Titel: Tringa Alpina

Uitgave: Svenska foglar efter naturen och pa stenritadi

Techniek: Litho

Uitgever: A. Bortzells, Stockholm.

Periode: 1917 - 1927

Vermelde afmetingen zijn de buitenmaten van het blad.

Zeer goede staat, met egale vergeling van het blad. Langs de randen en hoeken is de vergeling wat sterker van kleur.

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-05-2020 om 09:54
Eindtijd:31-05-2020 om 21:38

Biedingen (3):

ebevdmolen
26 mei / 14:29
€ 5
nelleke1958
26 mei / 14:29
€ 3
nelleke1958
26 mei / 11:27
€ 1