Will Berg - C2428 Landschap met bomen en boerderij

Will Berg - C2428 Landschap met bomen en boerderij kopen? Bied vanaf 150!
Will Berg - C2428 Landschap met bomen en boerderij kopen? Bied vanaf 150!Will Berg - C2428 Landschap met bomen en boerderij kopen? Bied vanaf 150!Will Berg - C2428 Landschap met bomen en boerderij kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Will Berg (1921-2001)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
Lijst87 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Will Berg. Olie op doek, l.o. gesigneerd landschap met bomen en boerderij, doekmaat 80x100, lijstmaat 87x107

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Licht vergeelde vernis, oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Will Berg (1921-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
107 cm
87 cm
100 cm
80 cm

Starttijd:24-05-2019 om 12:07
Eindtijd:30-05-2019 om 19:32
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier