Will Leewens - Het kind van de vis - Verkocht

Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!
Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!Will Leewens - Het kind van de vis kopen? Bied vanaf 750!
  • Will Leewens (1923-1986)
Jaartal1977
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
figuren tegen donkerrood vlak

+

Dit item is verkocht voor 1.006,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 17:40
Eindtijd:13-12-2020 om 20:45
Biedingen (4)
camelot
13 dec. / 20:36
€ 875
metse005
13 dec. / 20:36
€ 850
camelot
13 dec. / 18:37
€ 800
Sesselink
12 dec. / 20:28
€ 750