Will Leewens - krijttekening op papier: naakt - 1952 - Verkocht

Will Leewens - krijttekening op papier: naakt - 1952 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Will Leewens - krijttekening op papier: naakt - 1952 kopen? Bied vanaf 75!Will Leewens - krijttekening op papier: naakt - 1952 kopen? Bied vanaf 75!Will Leewens - krijttekening op papier: naakt - 1952 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Will Leewens (1923-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1952
TechniekPastel/Krijt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen63.5 cm x 23 cm (h x b)
Passe-partout81 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krijttekening van Will Leewens uit 1952. Titel: Naakt. Afmetingen incl passepartout: H81 x b38.5cm. Afmetingen voorstelling: H63.5 x b23cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Willibrordus Joseph (Will) Leeuwens (1923-1986) was een Nederlands kunstschilder en beeldhouwer.

Zijn stijl werd onder anderen beïnvloed door Georges Braque en Joan Miró. Hij signeerde zijn werk met Will Leewens of nog korter: Will. Zijn werk wordt gerekend tot de kunststroming de Nieuwe Haagse School.

In zeer goede staat

Will Leewens (1923-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
38.5 cm
81 cm
23 cm
63.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 23:41
Eindtijd:14-12-2020 om 08:38
LilianneW
14 dec. / 00:05
€ 75