Willebrord de Winter - zonder titel maar met lijst!

Willebrord de Winter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 210!
Willebrord de Winter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 210!Willebrord de Winter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 210!
  • Willebrord de Winter (1941)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst77 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van Willebrord de Winter in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst met zuurvrij passe partout. U kunt het werk direct ophangen. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Willebrord de Winter (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
62 cm
77 cm
42 cm
52 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:58
Eindtijd:27-08-2022 om 21:12
Openingsbod € 210
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier