Willeke van Tijn - Litho - 1984

Willeke van Tijn - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 49!
Willeke van Tijn - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 49!Willeke van Tijn - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 49!Willeke van Tijn - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 49!Willeke van Tijn - Litho - 1984 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Willeke van Tijn (1939)
Jaartal1984
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67.5 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXV/XIV

Litho van Willeke van Tijn uit 1984. De titel is mij onbekend. Nummer: 14/15 (Romeinse cijfers). Afmetingen op karton: H67.5 x b77.5cm. Afmetingen werk: H50 x b65 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: in goede staat. Het werk zit aan de bovenzijde vastgeplakt op karton.

Willeke van Tijn (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
77.5 cm
67.5 cm

Starttijd:19-06-2019 om 09:46
Eindtijd:25-06-2019 om 22:07
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd