Olieverf op doek van Willem Boon. Kompositie. Jaar: 1964. Afmetingen incl lijst: H91.5 x b102cm. Afmetingen doek: H90 x b100.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Frans & Kapma collectie.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Swift(Kleine kunstkoerier).
Willem Boon was een Nederlandse schilder, beeldhouwer, graficus en ontwerper van boekbanden. Hij kreeg zijn opleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen als leerling van onder anderen Alexander van Maasdijk en Frederik