Willem Brauck - La Vallee

Willem Brauck - La Vallee kopen? Bied vanaf 165!
  • Willem Brauck (1946-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Expressief kunstwerk van groot kunstenaar. Helaas laatste beschikbare exemplaar.
Wordt aangetekend verzonden, waardoor de verzendkosten iets afwijken van de hieronder in deze site genoemde niet-aangetekende verzendkosten.

zorgvuldig in ladenkast opgeborgen.

Willem Brauck (1946-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  heysterart

147 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
80 cm
70 cm
Sluit over 3d 16u 14m 22s
Openingsbod€ 165
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:30-01-2023 om 18:06
Eindtijd:08-02-2023 om 22:27