Willem Brauck - zonder titel - Verkocht

Willem Brauck - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Willem Brauck - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Willem Brauck - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Willem Brauck - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem Brauck (1946-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage115/125
Fraaie zeefdruk.

Willem Brauck (1946-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
58 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:17-11-2018 om 22:38
Eindtijd:24-11-2018 om 21:44
Biedingen (6)
pnuman
24 nov. / 21:38
€ 50
kunstpim
24 nov. / 21:33
€ 45
pnuman
24 nov. / 21:33
€ 45
kunstpim
24 nov. / 21:33
€ 40
pnuman
24 nov. / 21:33
€ 35
pnuman
24 nov. / 21:32
€ 30