Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Willem de Kok, geboren te Eindhoven op 8-6-1883 en overleden te Eindhoven op 2-6-1959.
==================================================================
Hij werkte ook in Soest - Bussum-Amsterdam en Den Haag. Kreeg les aan de tekenschool in Eindhoven. En de academie in München.
Maakte studiereizen naar: Innsbruck en in Italië maakte hij stadsgezichten van: Rome-Napels- Florence etc.
Heeft ook les gehad van de decadente kunstschilder Antoon van Welie. Maakte ooit een portret van Koningin Wilhelmina.
Heeft ook bijbelse voorstellingen gemaakt en landschappen en zeegezichten.
Het schilderij heeft een gaatje aan de bovenkant, maar zie je niet meer als het schilderij gelijst is.
De gipsen ornament is gevallen en niet meer te gebruiken, daarom zonder lijst.
Schilderij op doek : 40 x 50 cm.
Linksonder gesigneerd : W. de Kok.
Verder is het schilderij in goede staat.
=========================================================================
Starttijd | 3-7-2016 om 14:45 |
Eindtijd | 10-7-2016 om 14:50 |