Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg - Verkocht

Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!
Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!Willem De Pauw - Pastel - Westhove Domburg kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem De Pauw (1894-1966)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1937
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
===================================
Zeer mooie pastel van  Willem de Paauw
Kasteel Westhove  [ Domburg]

uit  1937     gesigneerd  r.o.

Willem de Pauw (Depauw)  (1894 – 1966) was een Belgische kunstschilder, hij maakte pastels, tekeningen en etsen. Hij was bekend van zijn expressionistische landschappen, zijn zeegezichten en zijn portretten. Hij reisde door Europa tot de jaren ’20

IN mooie aluminium lijst met Nieuwe Passe Partout

Totale Afmeting  lijst  =  30 x 40 cm

Afmeting  Pastel          =   25 x 35 cm

In zeer goede verzorgde staat

Willem De Pauw (1894-1966)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  dot64
FA. (4)

166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
40 cm
30 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-02-2020 om 17:14
Eindtijd:01-03-2020 om 15:20
RikS
01 mrt. / 11:34
€ 35