Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 exemplaren |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
In de marge zitten wat beschadigingen aan het papier. Ook lichte verkleuring. Beide veroorzaakt door een eerdere inlijsting. Het werk verdient een nieuwe passe-partout, dan is het weer in prima conditie. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 22-2-2021 om 11:16 |
Eindtijd | 7-3-2021 om 20:22 |