Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 64 x 57 cm (h x b) |
Passe-partout | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 8-3-2021 om 13:15 |
Eindtijd | 22-3-2021 om 16:27 |