Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 - Verkocht

Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!Willem de Zwart - Boerderij in Dekkersduin - Ets 1885 kopen? Bied vanaf 70!
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25.5 cm x 31 cm (h x b)
Passe-partout41 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNo 55
Ets door Willem de Zwart
Voorstelling van een boerderij in Dekkersduin
Ets onder passepartout, beeldmaat 25.5x31, p.p.maat 41x45
Gesigneerd in inkt r.o.: 'W de Zwart'
Genummerd in potlood l.o.: 'No 55'
Literatuur: Bionda 15
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2022 om 14:36
Eindtijd:11-08-2022 om 20:11
Luce62
11 aug. / 05:55
€ 70