Willem de Zwart - Bomen achter een heining - Verkocht

Willem de Zwart - Bomen achter een heining kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem de Zwart - Bomen achter een heining kopen? Bied vanaf 35!Willem de Zwart - Bomen achter een heining kopen? Bied vanaf 35!Willem de Zwart - Bomen achter een heining kopen? Bied vanaf 35!Willem de Zwart - Bomen achter een heining kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1890
TechniekVaria
Afmetingen11.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
*Fraaie ets van Willem de Zwart
*Beschreven in (referentie)boek van Richard Bionda over Willem de Zwart onder nr. 40 / blz. 98 + 99.
*Papiermaat 11,5 x 14,5 cm. Beeldmaat 7,5 x 11 cm.
*Niet gesigneerd. Zijn alleen niet gesigneerde exemplaren van bekend. Verschenen in de 5e portefeuille van de Nederlandse Etsclub.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Enkele licht kreukeltjes in de witranden buiten het beeld. Goed ingelijst is hier niets meer van te zien.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2020 om 10:11
Eindtijd:19-01-2020 om 22:18
janvandewetering
11 jan. / 16:06
€ 35