Willem de Zwart - Koeien onder bomen - Verkocht

Willem de Zwart - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Willem de Zwart - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 40!Willem de Zwart - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 40!Willem de Zwart - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Willem de Zwart (1862-1931)
Jaartal1905
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit ca. 1905.Inkt gesigneerd rechtsonder.Potlood genummerd 85 linksonder.Beeldmaat 23x30 cm.Bladmaat 45x53 cm.Losbladig.Literatuur: Catalogus Bionda no. 105.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-01-2019 om 19:57
Eindtijd:31-01-2019 om 20:10
Noudje
30 jan. / 21:06
€ 40