Willem den Ouden - ets - De Waal X - Verkocht

Willem den Ouden - ets - De Waal X kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Willem den Ouden - ets - De Waal X kopen? Bied vanaf 175!Willem den Ouden - ets - De Waal X kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Willem den Ouden (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets op zink, potlood gesigneerd rechtsonder en eigen druk 5/25 linksonder. Oplage 25 afdrukken.

Beeldmaat 28,3 x 33,3 xm. Bladmaat 33,5 x 41,5 cm. Losbladig.

Afgebeeld in het boek van Gijsbert van der Wal "Leven en werk van Willem den Ouden" onder catalogusnummer D72/12 op pagina  93.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:15-01-2015 om 15:25
Eindtijd:24-01-2015 om 15:25
schovet
24 jan. / 15:11
€ 175