Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug - Verkocht

Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug kopen? Bied vanaf 60!
Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug kopen? Bied vanaf 60!Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug kopen? Bied vanaf 60!Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug kopen? Bied vanaf 60!Willem den Ouden: Ets op Rijstpapier, Z.T. Landschap met brug kopen? Bied vanaf 60!
  • Willem den Ouden (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Z.T. Landschap met brug
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 55 cm x 64,5 cm (Beeld: 41,5 cm x 51 cm)
Oplage: 33/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op Rijstpapier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in zeer goede staat. Wat lichte kreuk langs de randen van het blad en een licht vouwlijntje in de hoek van het blad linksonder. Haast onvermijdelijk bij dit fragiele papier.

Administratieve code:

QQSCH

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-05-2018 om 17:17
Eindtijd:27-05-2018 om 17:17
DeWolf
27 mei / 16:40
€ 60