Willem den Ouden - Landschap met wolken - Verkocht

Willem den Ouden - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 180!
Willem den Ouden - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 180!Willem den Ouden - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 180!Willem den Ouden - Landschap met wolken kopen? Bied vanaf 180!
  • Willem den Ouden (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 34 cm (h x b)
Lijst46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

impressie landschap/wolken  in aquarel door Willem den Ouden

een label aan de achterzijde geeft aan dat het werk afkomstig is van Galerie Asselijn een Amsterdamse galerie (Bram Volker en Loek Leffelaar) vooral gespecialiseerd in werk op papier van onder anderen den Ouden, Cassee, van Assem, Vinken, Ebeling Koning ea

Aangekocht in mei 2016 bij veilinghuis Bubb Kuyper in Haarlem die in de omschrijving aangeeft dat het werk gesigneerd is: den Ouden '86 naar ik aanneem op de achterzijde (niet controleerbaar zonder werk los te maken van karton)

Het werk is in goede staat met het papier enigszins golvend. De randen van het passepartout licht verkleurd

papier enigszins golvend inherent aan aquarel
Uiterste randen passepartout licht verkleurd.

Afhalen in Tilburg of via koerier kosten koper

Willem den Ouden (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  opruimer

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
56 cm
46 cm
34 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 186,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 09:39
Eindtijd:24-10-2022 om 10:47
Graaf2015
22 okt. / 21:42
€ 162