Willem den Ouden - Waaloever - Verkocht

Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!
Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!Willem den Ouden - Waaloever kopen? Bied vanaf 70!
  • Willem den Ouden (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

*Fraaie inmiddels schaars aangeboden litho van de bekende graficus en schilder Willem den Ouden.
*Beeldmaat is 38 x 54 cm. Papiermaat is 50 x 65 cm
*In potlood van links naar rechts: Eigen druk 17/25 den Ouden
* Afgebeeld in boek Leven en werk van Willem den Ouden op blz.168 - L88/16 - Waaloever.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Aan bovenzijde met zuurvrije tape professioneel bevestigd op zuurvrij karton.

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2020 om 09:20
Eindtijd:12-07-2020 om 20:58
SaskiaV
07 jul. / 20:32
€ 70