Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920

Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!
Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!
  • Willem Dooijewaard (1892-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1920
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Rechtonder gesigneerd in potlood "WDooijewaard".

Linksonder gesigneerd in potlood "no 5" .
ConditieRedelijk

In linkerrand ouderdomssporen.

Starttijd:23-05-2022 om 17:13
Eindtijd:29-05-2022 om 19:34
Openingsbod € 80
ObjectlocatieVinkeveen,  Nederland
VerzendingWereldwijd