Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
lichte verkleuring van het blad langs de randen, boven langs de rand schijnen lijmresten aan de achterkant wat door het blad heen | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 17:48 |
Eindtijd | 10-9-2021 om 19:00 |