Willem Gorter - portret

Willem Gorter - portret kopen? Bied vanaf 55!
Willem Gorter - portret kopen? Bied vanaf 55!Willem Gorter - portret kopen? Bied vanaf 55!
  • Willem Gorter (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie origineel werk op papier van Willem Gorter (1942)
Het werk verdient het om opnieuw ingelijst te worden. Ophalen met passe partout (verouderd) verzenden zonder.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Willem Gorter (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
22 cm
17 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:26
Eindtijd:27-08-2022 om 21:20
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland