Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen

Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willem Haenraets - Grote lithografie met bloemen kopen? Bied vanaf 25!
  • Willem Haenraets (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
StijlRomantisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst90 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1596/1950

In 1981 bij kunsthandel gekochte (bon aanwezig) lithografie van Willem Haenraets.
Romantiche steendruk 67x57 cm met passe-partout en lijst 90x79 cm
Alles in zeer goede staat .
Handgesigneerd oplage 1596/1950

Alleen ophalen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland

Willem Haenraets (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  wittegeijt
Lid sinds 2020
0 verkochte items
79 cm
90 cm
57 cm
67 cm
Starttijd13-11-2021 om 12:21
Eindtijd27-11-2021 om 21:52
Openingsbod € 25
ObjectlocatieWoerden,  Nederland