Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 20 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1300 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | RHOON, Nederland |
Starttijd | 15-3-2020 om 10:16 |
Eindtijd | 14-4-2020 om 10:13 |