Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
zeer fraaie, volledig gave presse-papier met pauweveer motief,
genummerd en gesigneerd 158.105 o.horn,
diameter 11,5 cm hoog 4,5 cm, motief diameter 8,5 cm
extra: verzendkosten incusief verzekering vanuit Duitsland euro 12,00
Starttijd | 8-8-2012 om 15:59 |
Eindtijd | 22-8-2012 om 15:59 |