Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nr 175 |
carrière een aantal werken op papier. Zo ook deze fraaie druk.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 20-6-2020 om 11:36 |
Eindtijd | 4-7-2020 om 21:06 |