Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel

Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!
Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!Willem Hendrik Gispen - Park in Stockholm - Aquarel kopen? Bied vanaf 55!
  • Willem Hendrik Gispen (1890-1981)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel door Willem Hendrik Gispen
Voorstelling van een stadspark in Stockholm
Onder passepartout, beeldmaat 23x30, p.p.maat 40x45
Gesigneerd r.o.: 'W.H.Gispen'
Tevens gesigneerd en getiteld op achterzijde in pen: 'WHGispen'. en 'Stockholm'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:07-11-2022 om 18:36
Eindtijd:17-11-2022 om 20:18
Openingsbod € 55
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa