Willem Hendrik van den Berg (1886-1970) - Verkocht

Willem Hendrik van den Berg (1886-1970)  kopen? Bied vanaf 50!
Willem Hendrik van den Berg (1886-1970)  kopen? Bied vanaf 50!Willem Hendrik van den Berg (1886-1970)  kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrik van den Berg (1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Hendrik van den Berg (1886-1970)
Willem Hendrik van den Berg woonde en werkte in Den Haag en Amsterdam. Leerling van zijn vader A. van den Berg, van de Academie in Den Haag en van Willem van Konijnenburg, die veel invloed op hem had. Hij schilderde en aquarelleerde portretten, het boerenleven van Limburg en Gelderland en het vissersleven van Scheveningen, Spakenburg en vooral van Volendam. In zijn werk handhaafde hij een naturalistische stijl en een traditioneel vakmanschap, in een tijd dat er in de schilderkunst grote vernieuwingen plaatsvonden. Tussen 1938 en 1953 was hij directeur-docent van de Rijksacademie in Amsterdam. Musea: Singer Museum in Laren
Afmeting 28 x 28 cm
lithografie, c. 1920
Gesigneerd R.O
in goede staat

Hendrik van den Berg (1920)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  zioni
FA. (9)

145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-09-2014 om 13:39
Eindtijd:02-10-2014 om 13:39
danser
27 sep. / 13:53
€ 50