Willem Hendrik van Norden - Haan en Uil - Verkocht

Willem Hendrik van Norden - Haan en Uil kopen? Bied vanaf 1!
Willem Hendrik van Norden - Haan en Uil kopen? Bied vanaf 1!Willem Hendrik van Norden - Haan en Uil kopen? Bied vanaf 1!Willem Hendrik van Norden - Haan en Uil kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem Hendrik van Norden (1883-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
Lijst55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grafiek van Willem Hendrik van Norden (Amsterdam 1883 - Laren 1978). Twee etsen gevat achter een passepartout. Smaakvol gelijst achter glas. Item verkeert in staat van nieuw. Bij voorkeur af te halen in Utrecht of bezorgen in overleg.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:19-10-2018 om 18:49
Eindtijd:26-10-2018 om 22:18
Biedingen (5)
gvherp
26 okt. / 22:08
€ 15
Theod
26 okt. / 22:08
€ 10
gvherp
26 okt. / 15:00
€ 5
Ashrya
26 okt. / 15:00
€ 3
gvherp
26 okt. / 14:05
€ 1