Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Carel Visser - Servies/twee borden
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/30 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 27-9-2022 om 23:58 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 16:37 |