Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar

Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!Willem Hopman - Ets, Kneppelbrug Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem Hopman (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 26 cm (h x b)
Lijst26.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/50

Fraaie ets door Willem Hopman, Kneppelbrug te Alkmaar.
Beperkte oplage: 1/50.

Informatie over de kunstenaar:

Willem Hopman, geboren in Alkmaar 10 juli 1939, beeldhouwer, schilder, etser en (pen)tekenaar.

-Opleiding: Kreeg les en aanwijzingen van de kunstenaar Willem Commandeur (1917-1966).

-Plaats van werkzaamheid: Alkmaar.

-Onderwerpen: Landschappen, stadsgezichten, ‘science fiction’ en ‘gewapende vrede’.

-Lid van de vereniging Kunstenaarscentrum Bergen (K.C.B.) te Bergen (N.H.).

-Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 510 ; Jacobs 1993.

Willem Hopman (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  duif
FA. (50)

Lid sinds 2018
1574 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
38.5 cm
26.5 cm
26 cm
14 cm
Sluit over 7d 10u 41m 44s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:29-01-2023 om 00:49
Eindtijd:10-02-2023 om 22:26