Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 - Verkocht

Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!Willem Hussem - Abstracte compositie, droge naald ets - 1982 kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Hussem (1900-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In 1982 postuum uitgegeven werk van Willem Hussem.  Door Willem Winderman gedrukte ets op geschept papier, door de weduwe Anna Hussem - Provo Kluit met potlood gesigneerd en genummerd (5/30).  Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

Afmetingen blad: H38cm x b28cm. Afmetingen voorstelling: H8cm x b11cm .

 De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-07-2019 om 14:41
Eindtijd:05-08-2019 om 20:20
Brouwkunst
05 aug. / 20:00
€ 50