Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) - Verkocht

Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) kopen? Bied vanaf 175!
Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) kopen? Bied vanaf 175!Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) kopen? Bied vanaf 175!Willem Hussem - zeefdruk: Geometrisch abstracte compositie (groot, oplage slechts 10 stuks) kopen? Bied vanaf 175!
  • Willem Hussem (1900-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/10
Oude zeefdruk van Willem Hussem die in een zeer kleine oplage van 10 stuks is uitgegeven. Jaar: 1969. Nummer: 9/10. Het werk is aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

 Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

De witte rand om het werk is verkleurd en er zitten wat kreukels. In de voorstelling zitten 3 rode verf stipjes. Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 14:06
Eindtijd:30-01-2023 om 19:29
CornevanOs
24 jan. / 10:58
€ 175