Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635
Mooi uitgewerkte gemengde techniek door Willem Jans Dijk
Voorstelling van de Schelde in het Westen bij de Noordzee in Vlissingen
Losbladig, beeldmaat 39x53
Gesigneerd r.o. 'W.J.Dijk', annotatie op bijblad 'Vlissingen en Schelde bij N'zee avond'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 6-8-2015 om 22:40 |
Eindtijd | 14-8-2015 om 21:40 |