Michael Winkel - These Boots are made For Walking
Peter Klashorst - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van schepen in het ijs op het Galgenwater in Leiden.
Losbladig, zichtmaat 27x45, bladmaat 33x49
Gemonogrammeerd en getiteld r.o. 'WJD' en 'Galgenwater Leiden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 3-2-2015 om 20:32 |
Eindtijd | 10-2-2015 om 20:32 |