Potloodtekening van Willem Jans Dijk uit 1928. Titel: Vlissingen ingang vissershaven. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H36.5 x b49 cm. . De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Goed
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op het werk van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50