Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij - Verkocht

Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!
Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!Willem Klijn - ‘Dorpsgezicht’ - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 80!
  • Willem Klijn (1892-1961)
DragerBoard
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 36 cm (h x b)
Lijst52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

‘Dorpsgezicht’ - Willem Klijn (1892 – 1961)

olieverf op multiplex

gesigneerd rechtsonder – met lijst

afmeting inclusief lijst: 52 x 43 cm.

paneelmaat: 45 x 36 cm.

in goede conditie

Dit item is verkocht voor 73,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2022 om 13:10
Eindtijd:18-08-2022 om 18:36
Obe
18 aug. / 18:33
€ 64