Willem Minderman 1910-1985 oostind inkt tekening

Willem Minderman 1910-1985 oostind inkt tekening  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Willem Minderman 1910-1985 oostind inkt tekening  kopen? Bied vanaf 25!Willem Minderman 1910-1985 oostind inkt tekening  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Willem Minderman (1910-1985)

Kunstenaar :  Willem Minderman 1910 -1985
Titel/Voorstelling : Ierland "Dingle"
Datering :  1968
Medium / Techniek : oostindische inkt tekening
Maten : 43 x 35 (ingelijst)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

Overons :

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:09-11-2013 om 15:14
Eindtijd:17-11-2013 om 15:14