Litho door Willem Minderman Voorstelling van een dorpsgezicht op Canne in Limburg Losbladig, beeldmaat 27x41, bladmaat 47x63 Gesigneerd in potlood l.o.: 'W. Minderman' Tevens gesigneerd en getiteld r.o. in de druk: 'W.Minderman Canne' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Paar kleine scheurtjes aan bovenrand, ver buiten de voorstelling.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00