Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho

Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere aan het Walcherse kanaal, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Willem Minderman (1910-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Willem Minderman

Voorstelling van Veere aan het kanaal door Walcheren

Losbladig, beeldmaat 20x29, bladmaat 32x46

Gesigneerd in potlood r.o. 'W.Minderman', annotatie en titel l.o. 'eigen druk' en 'Veere'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:09-10-2016 om 16:06
Eindtijd:18-10-2016 om 19:06

Biedingen (7):

AdO
13 okt. / 11:04
€ 25
houtsnede
13 okt. / 11:04
€ 20
AdO
10 okt. / 23:54
€ 14
Oversloot
10 okt. / 16:16
€ 12
AdO
10 okt. / 16:15
€ 10
Oversloot
10 okt. / 16:15
€ 9
AdO
9 okt. / 16:21
€ 1