Willem Minderman, Veere, Litho 1946

Willem Minderman, Veere, Litho 1946 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Willem Minderman, Veere, Litho 1946 kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere, Litho 1946 kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere, Litho 1946 kopen? Bied vanaf 1!Willem Minderman, Veere, Litho 1946 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Willem Minderman (1910-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Willem Minderman

Voorstelling van het Zeeuwse Veere uit 1946

Losbladig, beeldmaat 19,5x30, bladmaat 31x42

Gesigneerd in potlood l.o. 'W.Minderman' en getiteld m.o. 'Veere'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:09-10-2016 om 16:32
Eindtijd:17-10-2016 om 16:32

Biedingen (5):

KunstkamerZuidoost
17 okt. / 16:21
€ 20
AdO
17 okt. / 16:21
€ 19
AdO
12 okt. / 22:49
€ 11
Oversloot
12 okt. / 22:49
€ 9
Oversloot
10 okt. / 16:12
€ 1