Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst

Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 800,00

Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Willem Roelofs (jr.) - Olieverf op paneel, Gezicht op ''Noorden'' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (219)
  • Willem Roelofs (jr.) (1874-1940)
Jaartal1917
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst44 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQFLY

Dit item is verkocht voor 800,00

Starttijd:27-05-2019 om 12:48
Eindtijd:10-06-2019 om 20:35

Biedingen (20):

Annevries
10 jun. / 20:27
€ 800
Hero
10 jun. / 20:24
€ 750
Annevries
10 jun. / 20:20
€ 700
Hero
10 jun. / 20:17
€ 650
Annevries
10 jun. / 20:16
€ 600
Hero
10 jun. / 20:14
€ 580
Annevries
10 jun. / 20:11
€ 560
Hero
10 jun. / 20:07
€ 540
Annevries
10 jun. / 20:07
€ 520
Hero
10 jun. / 19:58
€ 500
Annevries
10 jun. / 18:19
€ 480
Hero
10 jun. / 17:02
€ 460
lynsey
10 jun. / 17:02
€ 450
lynsey
10 jun. / 17:02
€ 385
Hero
10 jun. / 17:02
€ 365
lynsey
10 jun. / 06:54
€ 345
RvZ
10 jun. / 06:53
€ 325
lynsey
10 jun. / 06:53
€ 320
RvZ
10 jun. / 00:49
€ 220
lynsey
1 jun. / 21:27
€ 200