Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 25 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Ietwat taps toelopende vaas van onder Ø 23 cm. naar boven Ø 21 cm. met een korte, smalle hals van Ø 6 cm. Deze mondgeblazen vaas heeft een inhoud van ruim vijf liter en is daarmee net zoveel sierobject als bloemenvaas. Het ontwerp hiervoor is toegeschreven aan Willem Roozendaal, van wie veel werk door Kristalunie Maastricht in productie is genomen.
Rozendaal was, naast graficus, ontwerper van keramiek en glaswerk. Hij werkte achtereenvolgens voor De Sphinx en Kristalunie Maastricht. Zelf beschouwde hij dat werk meer als een ambacht dan als kunst. Later ging hij meer expressionistisch tewerk. In het midden van de dertiger jaren werd hij aangesteld als docent aan de Koninklijk Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Als nieuw: geen aanslag, geen chips, slechts zeer lichte gebruikssporen aan de bodem. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 0:24 |
Eindtijd | 3-8-2021 om 22:16 |