Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel - Verkocht

Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel kopen? Bied vanaf 70!
Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel kopen? Bied vanaf 70!Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel kopen? Bied vanaf 70!Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel kopen? Bied vanaf 70!Willem Smorenburg - Strandgebouw, aquarel kopen? Bied vanaf 70!
  • Willem Smorenburg (1916-1981)
TypeTekening / Aquarel

Karakteristiek werk uit 1979 van Willem Smorenburg.  Strandgebouw van camping Nettuno in Paestum, Italië.  Aquarel op papier, gesigneerd linksonder.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede staat.  Werk heeft ingelijst gezeten, maar het beeld is in uitstekende staat.

Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 52cm x 34cm (aquarel binnen de tape)

Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-italie

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Willem Smorenburg (1916-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:06-11-2016 om 23:39
Eindtijd:19-11-2016 om 20:39
apeld
18 nov. / 17:14
€ 70