Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010

Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem Snitker (1938-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 linogravures, ingenaaid in een Hahnemuhle map. 32x25 cm
De tekst van Jan Schnerr is in zeefdruk.
Exclusieve uitg. voor Rotary Haarlem Oost Heemstede. 2010.
Oplage beperkt tot 50 + 15xA.P.
Met pen gesigneerd door Snitker en Schnerr op de achterflap.

in zeer goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00

Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-4-2024 om 23:12
Eindtijd26-4-2024 om 20:45