Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Betreft abstract en groot werk op papier uit 1968. Het werk is gesigneerd met acryl in het werk, voorzien van mooie passepartout en professioneel ingelijst in een Nielssen aluminium omlijsting, compleet met ophangsysteem. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: beeld 40x60 cm, omlijsting ca. 50x70 cm.
Starttijd | 28-12-2014 om 14:00 |
Eindtijd | 11-1-2015 om 14:00 |