Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige publicatie uit 2005 met een originele tekening en zes offset litho’s. De inkttekening is met potlood gemonogrammeerd, en de publicatie is achterin met inkt gesigneerd, gedateerd en genummerd (LX/X = 60/10). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 35cm x 25cm (publicatie), 32cm x 24cm (blad tekening)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-6-2019 om 12:21 |
Eindtijd | 28-6-2019 om 22:45 |